Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 16773
Foto Galeri

İzlenme: 224915
 

Gemlik Foto

 
 
Özmen'den Başkan Yılmaz'a soru yağmuru
18 Kasim 2014, Salı  17:47 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
güngör
Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Sedat Özmen, Gemlik Belediyesi hizmetsizlikleri ile ilgili açıklamalarda bulunarak, şunları söyledi.
?Büyükşehir ile aynı parti Belediyeyi kaza nırsa hizmet gelir diye seçim dönemin de propaganda ya pan Belediye Başka nına soruyoruz;
Danıştay 6. Dairesi verdiği kararla (Gemlik Belediye si´nin Borusan ve Çimtaş´a sattığı artık parsel için) Gemlik Belediyesinin yürütmeyi durdurma talebini oybirliğiyle reddetti. Şimdi Borusan ve Çimtaş´tan tapu iptal davası açılarak arsa geri istenecek e ne olacak belediye bu iki firmaya 24,5 milyon lirayı faiziyle geri ödeyecek. Bu parayı birden ödemesi zor olan belediyemizin bu zararını, bu faizini Hukukçu ve bu konuları çok iyi bil mesi gereken Refik Bey´mi verecek?
Gemlik meydanındaki Kurbağalı dere ne zaman bitecek bu rezilikten Gemlik halkı ne zaman kurtulacak? Sahil şehri olan Gemlik´imiz ne zaman Tanzanya usulü Balık satış işyerlerinden kurtulup modern satış yerlerine kavuşacak? Dedik ki vatandaşlarımızın tuvalet ihiyacına bir çözüm bulunmalı Belediye Başkanımız sağolsun hemen meyhanelerin önüne bir tane yaptırdı. Herhalde kendince tamam yaptım oldu dedi. Gemlik sadece ordan mı ibaret?
Televizyon televiz yon dolaşıp Zeytin kanunundan bahse dip mazeretlerin arkasına sığınan Gemlik Belediye Başkanımız ve bağlı bulunduğu parti iste dikleri zaman kendilerince sorun olan konuları çözmekteki maharetleri hepimi zin malumudur. Tıp kı Cargıll için çıkar dıkları özel kanunda olduğu gibi.
Türkiye Motokros Şampiyonası Türk Kızılayı yarışı bilindi ği gibi ilçemizde yapıldı. Bu organi zasyondan dolayı Belediye başkanı mızı tebrik ederiz. Televizyon Televiz yon dolaşmasına gerek kalmayıp o manzaradan Gemlik´imize iyice baksaydı. Zeytin kanunundan bahsetmesine gerek yoktu. Orman arazisi vasfındaki yerlerde 1 tane zeytin ağacı yok. Meclis´ten bir kanun çıkarıp buralara yerleşim konutları yapılabilir. Bu konutlarda hem deniz hem zeytin manzaralı olur.
Gemlik´in çözüm bekleyen sorununlarından Hastane, TOKİ ve yeni yerleşim alanların açılması için ABD Başkanı Obama´nın ülkemize gelmesi ve ricada bulunmasımı gerekiyor? diye soran Özmen çözüm üretecek olanlar mazaret üretmeyi bıraksın?


Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)