Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17249
Foto Galeri

İzlenme: 226878
 

Gemlik Foto

 
 
Sağlıklı bir diş ve ağız yapısı
15 Nisan 2016, Cuma  11:13 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
güngör

Diş sağlığı insanlar açısından en kritik konuların başında gelir. Sağlıklı bir diş ve ağız yapısı, hem beslenme, hem konuşma, hem de estetik görüntü açısından önemlidir. Bununla beraber dişlerin en iyi şekilde işlevlerini yerine getirmesi için dönem dönem yaşanan sıkıntıların da giderilmesi şarttır. Bu bağlamda da pek çok kimse tarafından en iyi ve en başarılı diş hekimlerine gidilmekte ve bu adresler tercih edilmektedir. Dolayısı ile yeteneği, tecrübesi ve bilgi birikimi bir hayli iyi olan bu noktaların tercih edilmesi normal karşılanır iken, sancaktepe diş hekimi de en sık gidilen diş doktorları arasında yer almaktadır. Bilinen en iyi uygulamaların sorunsuz şekilde yapıldığı, tüm ağız ve diş sağlığı tehditlerinin ortadan kaldırıldığı bu adresler içinde sarıgazi diş doktoru da bulunmaktadır.

Daha çok çürük, diş sallanması, çapraşıklık, diş kırılması, 20?Lik dişlerin çıkması, ağız içinde acı ve ağrılar gibi sebepler ile ziyaret edilen sarıgazi diş hekimi de hastalarına en doğru müdahalelerde bulunmaya çalışmaktadır. Bu sayede hem sağlık açısından oldukça iyi sonuçlar alınırken, hem de hastaların bir an önce iyileşerek normal hayatlarına devam etmeleri sağlanır. Konu ile ilgili en çok öne çıkan yer olarak bilinen sancaktepe diş implantı da hem sektör genelinde örnek alınan bir diş doktorudur, hem de vatandaşlara verdiği güven duygusuyla adını duyurmuştur.Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)