Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17556
Foto Galeri

İzlenme: 228982
 

Gemlik Foto

 
 
Gemlikli mali müşavirler galibiyetle başladı
11 Ekim 2017, Çarşamba  16:50 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kayıtlı Reklam Yok
Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’n ca (BSMMMO) bu yıl 22’ncisi düzenlenen Geleneksel Futbol Turnuvası, mali müşavirlerden oluşan 20 takımın katılımıyla Asya Spor Tesisleri’nde başladı.
BSMMMO Çevre, Sağlık ve Spor Komisyonu’nca 
organize edilen ve Oda Yönetim Kurulu Üyeleri’nin de hazır bulunduğu turnuvanın açılışında konuşan Oda Başkanı Ahmet Hikmet Sönmez, “Odamızın geleneksel hale getirdiği ve meslek mensuplarımızdan büyük ilgi gören futbol turnuvasında forma giyen tüm meslek taşlarıma başarılar diliyor, turnuvanın keyifli geçmesini ümit ediyorum. Bu tür etkinlikler sayesinde, meslek mensupları olarak, işimizden kaynaklanan yorgunluk ve stresi bir kenara atıp, aramızdaki iletişimi artırıyoruz” dedi. BSMMMO Başkanı Sönmez, meslektaşlarını her cumartesi günü Asya Spor Tesisleri’nde oynanacak maçları izlemeye de davet etti. Açılış maçı öncesinde takım kaptanlarına ve hakemlere çiçek takdim edilirken, turnuvayı izlemeye gelen meslek mensuplarına da aşure ikramında bulunuldu. Turnuvaya iddiali başlayan Gemlik´li Mali Müşavirler açılış maçında rakibini 8-4 mağlup etmeyi başardı. BSMMMO Gemlik İlçe Temsilcisi SMMM İhsan ACAR bu sene yapılan 
turnuvaya AKYIL İNŞAAT GEMLİK olarak katıldıklarını, geçen seneki turnuvayı 3.olarak tamamladıklarını bu sene hedeflerinin final olduğunu, ancak ilk olarak hedeflerinin meslek taşlarımızı bir araya getirerek dostluk ve fair play içinde maç larını oynayıp biraz olsun iş stresinden ve yoğunluğundan kurtulmak olduğu nu belirterek, meslektaşlarını cumartesi günleri maçları seyretmeye davet etti. Gemlikli Mali Müşavirlerin oluşturduğu takım şu isimlerden oluşuyor. 
İhsan ACAR, Murat UYAR, Burak UYAR, Fatih UZUN, Murat YAVUZ, Serdar AKAR, Erdal KARATAŞ, Emrah KESKİNDEN, Nazım DÜZGÜNEY, Çağatay SOLMAZ,  Samet DURMUŞ.
Öte yandan,  BSMMMO 2017 Yılı Geleneksel Futbol Turnuvası’nda şu takımlar forma giyiyor: 1299 Osmanlı Spor, 1326 Yeşil İnciler, 3568 Bursaspor, Akyıl İnşaat Gemlik, Altın Mizan, Bağımsızlar 89, Bursa Uşaklar, Denetim Spor, Ergen İdman Yurdu, Fırtına Spor, Göktürkler, Karacabey Sütaş, Kollektif Spor, Mali Çözüm, Mali Yıldızlar, Matrahsızlar, Mavi Yıldızlar, Reeskont City, Tek Düzen Spor, Uludağ Spor.Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)