Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17556
Foto Galeri

İzlenme: 228983
 

Gemlik Foto

 
 
Sancaktepe de daire fiyatları artıyor
01 Mayıs 2018, Salı  12:26 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kayıtlı Reklam Yok

Sancaktepe satılık daire fiyatları ne kadar?

Üsküdar-Sancaktepe yolculuk süresini 27 dakikaya düşürecek metro hattının geçiş güzergâhında olan Sancaktepe’de konut fiyatları artıyor.

İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Sancaktepe, son yılların prim değeri yükselen ilçelerinden. Sancaktepe’nin prim değerinin yükselmesinin başlıca nedenleri arasında yeni projelerin artması ve Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe metro hattı geliyor. Ulaşım projeleri doğrudan konut fiyatlarını etkiliyor. Türkiye’nin ilk sürücüsüz metro hattı Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe metrosunun birinci etabı geçtiğimiz yıl hizmete açıldı. 2018 yılının haziran ayında ise Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe metro hattının diğer kısımlarının hizmete açılması planlanıyor. Metro hattının ilk bölümü olan Üsküdar-Ümraniye hattını, ikinci etapta Çekmeköy-Sancaktepe izleyecek.

Sancaktepe’de konut fiyatları artıyor!

Son yılların değerlenen bölgelerinden Sancaktepe, gayrimenkul yatırımcılarının ilgi odağında. Peki, Sancaktepe’de satılık konut fiyatları son bir yılda ne kadar arttı? Sancaktepe satılık daire fiyatları ne kadar? İşte Sancaktepe emlak piyasasına dair önemli bilgiler…

Sancaktepe satılık daire fiyatları ne kadar?

Türkiye’nin ilk sürücüsüz metro projesiyle beraber prim değeri yükselen Sancaktepe’de konut fiyatları artıyor. Zingat.com Bölge Raporu verilerine göre, Sancaktepe satılık konut piyasasında son bir yılda satılık konut fiyatları yüzde 0.91 arttı. Sancaktepe satılık ev fiyatı ortalama 100 metrekare için, 182 bin 133 TL ile 303 bin 600 TL arasında değişirken, ortalama konut satış fiyatı 242 bin 844 TL olarak ölçümleniyor. Sancaktepe ilçesinde ortalama konut metrekare fiyatları 2 bin 428 TL olurken, konut yatırım geri dönüş süresi 16 yıl olarak hesaplanıyor.

Sancaktepe kiralık daire fiyatları ne kadar?

Zingat.com Bölge Raporu verilerine göre, Sancaktepe kiralık daire fiyatı ortalama 100 metrekare için, minimum 940 TL, maksimum 1.566 TL arasında gösterilirken, ortalama kira fiyatı ise 1.253 TL olarak belirtiliyor.

Sancaktepe’nin konutta kazandıran mahallesi: Veysel Karani

İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde satılık konut fiyatında en yüksek aylık artış oranına sahip yer Veysel Karani Mahallesi oldu. Zingat.com Bölge Raporu verilerine göre, Veysel Karani satılık daire fiyatı ortalama 100 metrekare için, 325 bin 911 TL ile 543 bin 200 TL arasında değişirken, ortalama konut satış fiyatı 434 bin 548 TL olarak gösteriliyor. Veysel Karani satılık konut piyasasında son bir yılda satılık konut fiyatları yüzde 0.23 artış gösterdi. Veysel Karani Mahallesi’nde ortalama konut metrekare fiyatları 4 bin 345 TL oldu. Bölgede konut yatırım geri dönüş süresi bir başka deyişle, amortisman süresi 24 yılı buluyor.

Ø  Anadolu Yakası’nın yıldızı parlayan ilçelerinden Sancaktepe’de yer alan satılık daire ilanlarını yakından incelemek istiyorsanız, tüm Sancaktepe satılık daireler için tıklayın!Haberin Kaynağı " "
Sancaktepe de daire fiyatları
Yeni Adli Yıl törenlerle açıldı
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)