Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17556
Foto Galeri

İzlenme: 228983
 

Gemlik Foto

 
 
Gemlik'in En Genç Aday Adayı Nutuğ oldu
03 Mayıs 2018, Salı  19:32 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kayıtlı Reklam Yok
Gemlik’ten 18 yaşındaki Sosyal Bilimler Lisesi öğrencisi Nutuğ Eray Şentürk, 24 Haziran’da yapılaca olan milletvekili seçimleri için aday adayı oldu. 
9 Ekim 1999 doğum lu olan Şentürk, İYİ Parti´nin adaylık başvurusu son gü nü adaylık başvuru sunu yaptı.
Bursa Sosyal Bilimler Lisesinde son sınıf öğrencisi olan Şentürk hem okul başkanı hem de bir çok ulusal ve uluslar arası hitabet ve diksiyon alanında ödülleri bulunuyor. Üniversite sınavla rına hazırlanan Nutuğ Eray Şen türk, milletvekili olduğu takdirde bir yandan TBMM´de görev yaparken, öte yandan üniversite eğitimine devam edecek. Ayrıca 1993 yılında şehit olan Piyade Teğmen Şenol Şentürk’ün yeğeni olan Nutuğ, ismini de Gazi Mus tafa Kemal Atatürk’ün Nutuk’undan almış. 
İyi Parti Gemlik İlçe Başkanlığı binasın da basın mensupla rına açıklamalarda bulunan Nutuğ Eray Şentürk; “Bu ülkede uzun yıllar dır yanlış giden bazı şeyler oldu ğunu düşündüm. Bunları nasıl düzeltebilirim diye zaten kafa yoran birisiydim. Okulda da hep bu konuda çalışma lar yapan bir öğren ciydim. Bu gücü, bu enerjiyi, Türki ye’de değişimi yakalayabilecek bir partiyi, Türkiye’yi 
ilerletebilecek bir partiyi yani İyi Parti’yi tanıdım. İyi Parti’ye ulaştım. Zaten yakından takip ediyordum ve bu yolda bende yürümeye karar verdim. Adaylık başvurusu yapmaya karar verdim. Gemlik İlçe Başkan lığını ziyaret ettim. İlçedeki heyetimizle bir araya geldim. Başkanımızla görüş tüm. Ardından da Ankara’ya geçtim. Sağolsunlar Gemlik beni çok güzel karşıladı. Yanımda olduklarını her daim hissettirdiler ve bundan sonraki süreçte de yanımda olacakla rından emi nim. İlçe Başkanı Sayın Dr. Adnan Bıyıklı olmak üzere tüm ilçe teşkilatımı za ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.
Gemlik Nutuğ Eray Şentürk’ün Yanında
İyi Parti Gemlik İlçe Teşkilatı ve yöneticileri de Nutuğ Eray Şentürk gibi kendini bilen ve kendine güvenen, bu konuda bir çok siyasetçinin birkaç gömlek üzerinde olan genç bir adayları olduğu için duydukları mutluluğu dile getirdiler. 


Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)