Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17557
Foto Galeri

İzlenme: 228985
 

Gemlik Foto

 
 
GCBAL “Şiir Kahvesi” Adlı Dinletiyi Sergiledi
15 Mayıs 2018, Salı  19:56 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kayıtlı Reklam Yok
Celâl Bayar Anado lu Lisesi Şiir ve Drama Topluluğu, şiir, drama ve müzi ğin iç içe olduğu “Şiir Kahvesi” adlı dinletiyi Manastır Yunus Emre Kültür Merkezi’nde sergile di. Yaklaşık iki saat süren dinletide teknoloji bağımlılığı nın acı sonuçlarına da vurgu yapıldı. İzleyicilerden büyük beğeni kazanan, çok sayıda öğrenci ve velinin izlediği oyunu kurum ve okul müdürleri de takip etti. 
Yönetmenliğini ve metin yazarlığını Celâl Bayar Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenleri Yahya Aköz ve Davut Özdemir’in yaptığı dinletide Batuhan Öksüz, Berk Aydın, Beliz Şahin, Beyda Bostancı, Buğra İpek, Cansel Kay makçı, Cem Doğu, Dilara Ceren Kaplan, Duygu Kavala, Eda Türkmen, Ege Kara, Egenaz Sarı, Fırat Bulut, Hakan Bülbül,Huri Bahar, Nursena Şen, Onur Köse, Öykü Artuç, Serhat Karaçam veZeliha Çakmak adlı öğrenciler yer aldı.
Dinletide öğrencilerin göstermiş olduğu performans izleyicilerden tam not aldı. İzleyiciler öğrencileri ayakta alkışladı. Dinleti sonunda öğretmenler ve öğrenciler tek tek tebrik edilerek kutlandı ve onlara çiçek takdim edildi. Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)