Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17556
Foto Galeri

İzlenme: 228984
 

Gemlik Foto

 
 
“Perinçek'in Erdoğan'ı destekleyeceği yalandır”
16 Mayıs 2018, Çarşamba  20:30 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kayıtlı Reklam Yok
Vatan Partisinden yapılan yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı adayı olan Doğu Perinçek’in adaylığının kesinleşmesinden sonra bundan rahatsız olanlar yalan ve iftiralarla saldırıya geçtikleri belirtildi.
Vatan Partisinde düzenlenen açıklamada,  “Vatan Partisi olarak 
diyoruz ki, hiçbir şekilde Selahattin Demirtaş’ı ziyaret ederek iktidar peşinde koşanlarla yan yana olunmaya caktır. Biz Atlantik projelerinin peşinde takılanlar la, Fetö projelerine ve PKK destekçileri ne deestek vermeyeceğiz. Bu da Vatan Partisi’nin Türk Milletine sunduğu programında yazılıdır.” denildi.
Açıklamada, “Facebook’ta ve twiter sayfalarında bir kaç gündür Cumhurbaş kanı adayımız Doğu Perinçek’in 2. turda Tayyip Erdoğan’ı destekleyecek diye bir takım yalanları dolaşıyor, bunların hepsi yalan ve dolan” denildi.
“yalanları toplasın gelsinler, dolanları toplayıp gelsinler, biz Silivri duvarla rını yıkmışız. Biz Ermeni Soykırım yalanlarını yerin dibine gömmüşüz. Biz Fetullah Gülen terör örgütünün 15-16 Temmuzdarbe sini bozguna uğratmışız. Onun için onların yalanlarını da, dolanlarını da, yerle bir edeceğiz. Bunların Türkiye’nin geleceğinde yeri yoktur. ABD iktidarın projeleri içinde yer alanlarında Türkiye nin geleceğinde hiçbir yeri yoktur” denildi.


Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)