Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17556
Foto Galeri

İzlenme: 228983
 

Gemlik Foto

 
 
Sabretme Fikret Oyunu beğenildi
16 Mayıs 2018, Çarşamba  20:32 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kayıtlı Reklam Yok
Lale Kemal Kılıç Ortaokulu öğrenci lerinin Uludağ Üniversitesi Asım Kocabıyık Kültür Merkezi’nde sahneledikleri ‘Sabretme Fikret’ adlı tiyatro oyunu büyük alkış aldı.
GemlikLife yazarlarından ve okulun eski öğretmenlerinden Sümeyye Yalçıner’in kaleme aldığı, okulun Türkçe öğretmen lerinden Kübra Ecevit’in yönettiği oyunda, kadına yönelik şiddet teması esprili bir dille izleyiciye aktarıldı. 30’lu yaşlarına gelmesine rağmen evlenememiş bir kadın memurun, ailesinin ve çevresindekilerin baskılarıyla evlendirmeye çalışmaları, sonra sında ise yanlış kişilerle bir araya gelip, en yakının daki doğru kişiyi görememesi konu edildi. Oyun sonunda kendilerini yalnız bırakmayan herkese ve emeği geçenlere teşekkür eden oyunun yönetmeni Kübra Ecevit, oyunun yazarı Sümeyye Yalçıner’e de ayrıca teşekkür etti. Okul müdürü Saadettin Göl ise, “Tayin olmasına rağmen bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan Sümeyye Hoca mıza ayrıca teşekkür edip, bu güzel eseri için kendisine çiçek takdim etmek istiyorum.” dediHaberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)