Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17556
Foto Galeri

İzlenme: 228982
 

Gemlik Foto

 
 
TSO yeni yönetimi ziyaretlere başladı
17 Mayıs 2018, Perşembe  19:13 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kayıtlı Reklam Yok
Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası başkan ve yönetim kurulu üyeleri belediye başkanı Refik Yılmaz´ı ziyaret etti.
GTSO Heyetinde, Oda Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Ağdemir, Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri Semih Aşkın, Abdullah Kavlak, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Şefik Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Buluk, Alaattin Akcan ve  Hasan Hamaloğlu yer aldı.
Gemlik’in sorunları nı gündeme taşı mak ve ilgili kurum ve kuruluşlarla paylaşmak için Ankara’ya giden oda heyeti bir dizi ziyaret gerçekleştir miş ve ilçemizin sorunlarını gündeme taşımıştı. Bu ziyaretler hakkında Başkan Yılmaz’a bilgi verildi ve kendisinden de destek talebinde bulunuldu.
Ziyaret sırasında söz alan GTSO Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Ağdemir; “Gemlik her geçen gün bü yümekte ve geliş mektedir. Bursa’nın dünyaya açılan kapısı konumun  dadır. Görünen tabloda Gemlik Bağkur Sanayi Sitesi, Gemlik Küçük Sanayi, atöl yeler ve imalatha neler artık şehrin içinde kalmıştır. Bunların yanında büyüyen sanayimiz için alt yapı artık ihtiyaca cevap 
vermemektedir. Bu nedenledir ki Gemlik artık bir 
OSB’ye ihtiyaç duymaktadır. Bu, hepimizin ortak paydada buluşarak, istişare ederek üstesinden gelebileceğimiz 
bir projedir. Bunun için sizlerden de destek istiyoruz. Ayrıca Gemlik esnafı ve turizmi için son derece önemli olan ve hali hazırda ilçemize girişin kapalı olduğu dört yol kavşağı, ışıksız bir proje ile yeniden açılmalıdır. ” dedi.
Konuya ilişkin açıklama yapan başkan, Yılmaz, gerek OSB 
gerekse Dörtyol Kavşağımızın yeniden açılmasına yönelik tam destek vereceğini belirtti. Oda Yönetim Kurulu Başkanı  Ağdemir, “Kentin sorunlarının giderilmesine ve yeni projelerin hayata geçirilmesine yönelik her türlü çalışmada, tüm kamu kurumve kuruluşları, STK ‘lar ve kanaat önderleri ile birlikte ortak bir faydada buluşmamız oldukça önemlidir” dedi.


Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)