Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17556
Foto Galeri

İzlenme: 228983
 

Gemlik Foto

 
 
ATATÜRK İLKOKULU'NDAN ESKİŞEHİR GEZİSİ
17 Mayıs 2018, Perşembe  19:14 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kayıtlı Reklam Yok
Atatürk İlkokulu kültürel faaliyetler çerçevesinde Eskişehir´e gezi düzenledi. 3 araç ile gidilen hafta sonu yapılan geziye katılan öğrenci ve veliler ilk olarak Eskişehir’in ise en büyük parkı olan 400 bin metrekarelik alan içinde, yediden yetmişe herkes için keyifli bir dinlence ve eğlence alanı Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı´nda Masal Köşkü, Korsan Gemisi, Yeraltı Su Dünyası ve Hayvanat bahçesi ziyaret edildi. Sazova Parkında geçirilen güzel dakikalar sonrasında, ilk olarak Osmanlı sivil mimari örneklerini koruyan, kıvrımlı yolları, çıkmaz sokakları, ahşap süslemeli bitişik düzenli cumbalı evleri ile örf, adet ve geleneklerini koruyarak bir bütün olarak günümüze kadar gelmiş olan Odunpazarı ve evlerini görmek için Odun Pazarı’na geçildi. Daha sonrasında Türkiye’deki ilk örneği olan  Balmumu Heykeller Müzesini gezildi.. Eskişehir’e özgü lületaşı ve el sanatları atöl yelerinin bulunduğu Atlıhan Çarşısı gezisinden sonra akşamüzeri geri dönüş yolculuğu başladı.
Okul müdürü Ali DELİAK gezinin organizasyonunda emeği geçen öğretmenlerimize ve okul aile birliği yönetimine teşekkür etti. 


Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)