Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17249
Foto Galeri

İzlenme: 226878
 

Gemlik Foto

 
 
Bursa Lazer Markalama
16 Nisan 2013, Salı  19:39 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
güngör

ÜRÜNLERİNİZİ BURSA LAZER MARKALAMA İLE MARKALAYIN

 Birçok üretici firma ürettikleri ürünlerine ürünün üretilme süreçleri ile alakalı veya firma etiketi ya da ürün markası ile alakalı olarak bazı bilgileri kodlamak istemektedirler. Bu kodlama işlemi farklı birçok yöntemle yapılabilmektedir. Kodlama yani markalama işleminin yapıldığı ürünün maddesi yapılacak markalamayı belirleyen önemli unsurlardandır.

 

Örneğin bir tekstil atölyesinde üretilen kumaş ürünlere lazer markalama yapmaya kalkışırsanız ürünleri yakabilirsiniz. Bu uygun teknik ve uzman kadrolarla belki ayarlanmış derecelerde yapılabilecek bir uygulamadır ancak genel olarak lazer markalama daha sert ve dayanıklı yüzeylerde tercih edilen bir markalama sistemidir. Lazer markalama işlemi belirli tekniklerde yapılmaktadır. Bu teknikleri uygulayacak olan uzman kadroya ihtiyaç bulunmaktadır. Aksi taktirde istenmeyen çok kötü sonuçlarla karşılaşılması çok yüksek olasılıktır.

 

            Uzman kadro ile uygun teknikler kullanılarak markalanmak istenilen ürün markalanması yapılabilir. Bu markalama işleminde kullanılan lazerli cihazın da bu iş için özellikle üretilmiş bir cihaz olması zorunluluktur. Çünkü uygun teknik ve kadroya rağmen eğer uygun alet kullanımı yoksa ortaya çıkan sonuç yine kötü olacaktır. Üretilen ürünlerde yüksek miktarda fire anlamına gelecek olan bu durum defolu ürünlerin firmanın zarar hanesine yazılacak ve firmayı zarara uğratacaktır.

 

 Bursa Lazer Markalama

 

Yukarıda bahsettiğimiz uzman personel ile markalama konusunda Bursa´da oldukça önemli bir portföye sahip Bursa Lazer Markalama firması ortaya çıkarttığı kaliteli işler sayesinde her geçen gün sektörde daha fazla tanınmakta ve artık aranılan bir firma haline gelmektedir. Markalama teknikleri bakımından son derece bilgili ve tecrübeli çalışanları sayesinde kısa sürelerde büyük işler yapabilecek düzeydedir. Yüksek performansını sadece çalışanlarına değil çalışanlarının kullanımına verdiği uygun teknik alet ve cihazlara da borçludur.

 

             Bursa´da faaliyet gösteren birçok sektörde markalama konusunda öncü firmanın çalışmaları sadece Bursa değil tüm Türkiye´de satılan ürünlerde kaliteli markalarda gizlenmiştir. Bu kaliteli çalışmalar kullanan kişilerin pek dikkatini çekmese de bu ürünlere marka değerini katan ve ürünlerin satın alınmasında oldukça fazla etkiye sahip olan en önemli etmen Bursa Lazer Markalama firmasının yaptığı kaliteli markalama işidir.

 

            Her sektörün ürettiği mamul için ayrı ayrı cihaz ve aletlerle markalama işini yapabilecek olan Bursa´da faaliyet gösteren lazer markalama firmasının hizmetlerinden faydalanmak Bursa ve civarı şehirlerde bulunan firmalar için son derece kolaydır. Firma ile iletişime geçmek için farklı seçeneklerden herhangi birisi değerlendirilebilir. İster telefonla çağrı merkezlerini arayarak olsun, ister internet ortamından email atarak olsun, ister yüz yüze görüşme yolu ile olsun firmanın temsilcilerinden randevu almak veya görüşmek herhangi bir anlaşma sağlanamasa bile firma için yüksek memnuniyet ve onur kaynağıdır. Firma yetkilileri ile görüşmeniz ve daha detaylı bilgi almanız almak istediğiniz hizmetin kalitesine karar vermeniz ve firmayı daha yakından tanıyarak uzun vadede ne gibi çalışmalar yapabileceğinize karar vermeniz için çok önemlidir. Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)