Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17249
Foto Galeri

İzlenme: 226878
 

Gemlik Foto

 
 
Dünya Markalarından Bosch İle Kaliteyi Yaşayın
17 Nisan 2013, Çarşamba  18:43 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
güngör

Dünya Markalarından Bosch İle Kaliteyi Yaşayın

 

             Dünya markası olarak adını duyuran Bosch, hemen hemen her evde küçük ev aletleri ya da beyaz eşyaları ile kullanılmakta ve sağladığı imkânlarla farkını hissettirmektedir. Rahat kullanım imkânları yanında, yüksek donanıma sahip ürün çeşitliliği, sınıfında ileri olmasına rağmen az enerji tüketimi, yoğunluğu üzerine çekerek daha çok kitleye yayılmasını sağlamaktadır.

 

             İstanbul bosch servisi olarak müracaatlarda gerek kurulum ve montaj, gerek bakım, gerekse arıza ve onarım için en hızlı ve güvenilir hizmeti sağlama imkânları içerisindeyiz. Gelen her talepte öncelikle istenilen hizmet için gerekli ekip ve ekipmanları hazırlayarak, gün ve saat ile sıralama yapmaktayız. Yoğun bir müşteri potansiyeline sahip olmamız, Bosch kalitesinin hemen hemen herkes tarafından bilinmesinden kaynaklanmaktadır. Bosch servisi özel teknik ekipten oluşmaktadır ve ekibimiz bosch kalitesine yakışır teknik ve fiziki donanıma sahiptir. Çalışanlarımızın bosch ürünleri hakkında bilgilendirilmesi, özel kurslarla ve seminerlerle sağlandığından, belli dönemlerde genel merkeze gönderilerek belge almaları sağlanmaktadır.

 

            Bosch servisi olarak amacımız müşterilerimizin sorunlarını çözebilmek ya da kullanım bilgilerini arttırmaktır. Bu yüzden ilk kurulum ve montajlarda, özellikle beyaz eşyaların uzun süreli ve sorunsuz çalışması için alan belirlemesi bosch servis tarafından yapılmaktadır. Güven sağlamamız kullandıkça imkânlarının yüksek olmasında kaynaklanmaktadır. Düzenli bakımlar için müşterilerimiz kadar özentili davranmamız, garantili ürünlerde ücretsiz bakım ve arıza giderme, ya da garanti süresi dolan ürünlerde orjinal ve bosch kalitesinden şaşmadan müdahale imkânlarımız bulunmaktadır.

 

             Yerine bakım ve arıza yaptığımız ürünlerde, büyük değişim gerektiren ya da fabrika ortamında bakım gerektiren durumları müşteriye ayrıntılı bilgilendirme ile sunarak en kısa sürede teslim etmek üzere yerinden alabilmekteyiz. Bosch servisi olarak, kalite ve güven en önemli prensibimiz olduğundan, müşterilerimizi mağdur etmeden ve muhtaç bırakmadan sorunları çözmek için üstün çaba göstermekteyiz. Bu konuda uzman ve teknik ekipten oluşan arkadaşlarımız, gerekli açıklamalarla ve bilgilerle yapılması gereken işlemi anlatıp, teslim edileceği gün hakkında bilgi vermektedir. Bazı durumlarda yeni alınan ve garanti süresi içerinde büyük sorunlar oluşturan beyaz eşya ürünleri direk değişim yoluna gitmektedir.

 

            Bosch servisi olarak esnek çalışma saatlerine özen göstermekteyiz ki, bu durum mesai saatinin bitişinden çok çok sonraki bir zamanı kapsayabilmektedir. Yaptığımız işlerin yarım kalmaması veya müşteriye uyan saat diliminin mesai saatinin bitimine uyması, işimizde özverili davranmamızı gerektirmektedir. Bu durumun bilinci ile hareket ettiğimiz için her zaman yoğun ve aranılan servislerden olmaktayız.

 

            Bosch, gerek ürün kalitesi gerekse çalışan kalitesine çok önem vermektedir. Firmamızda bu duruma özentili davranıp, çalışanların sürekli bilgilenmeleri konusunda imkânlar gütmektedir. Gerek teknik servis imkânları gerekse ilk müşteri diyalogları her zaman ön planda tutulup, öncelikle izlenimde fark yaratılması sağlanmaktadır. Ofis içi çalışanlarımız, müşteri hizmetlerimiz, destek hattımız ya da teknik ekibimiz her türlü soru ve sorunun üstesinden gelebilecek donanıma sahiptir. İşe ilk alımda ve iş tecrübesinde bu duruma hassasiyet gösterildiğinden, firmaya uygun nitelikte personel seçimi yapılarak, kaliteden ödün verilmemektedir.

 

             Bosch imkânlarından yararlanmak isteyen her müşteri, ilk aldığı üründe kurulum ve montaja ücret ödemeyeceğinden, ücretsiz adresine teslim edilen ürünle hizmetten yararlanmaya başlamaktadır. İstanbul Bosch Servisi ile her noktaya hizmet sağlayabilme ve en kısa sürede çözüm sunabilme çabamız, farklı ekiplerimiz ile mümkün olmaktadır. İstek durumuna göre yönlendirdiğimiz ekipte montaj ve arıza ekibi ayrı kişilerden oluştuğundan, sadece ürün odaklı çalışma yapılmaktadır. Montaja giden ekipte kullanılan başka arızalı bir ürün için bakım istemek çoğu zaman olumsuz cevaplara neden olabileceğinden, müşterilerimize bilgilendirme yapılmaktadır.

 

 Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)