Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 15003
Foto Galeri

İzlenme: 216926
 

Gemlik Foto

 
 
Kurumsallıkta Çözüm Ortaklığı
17 Nisan 2013, Çarşamba  18:45 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
satılık

Kurumsallıkta Çözüm Ortaklığı

 

            Sap; analitik programlama ve yazılım üzerinde dünya üzerinde 130?dan fazla ülkede hizmet vermekte olan kurum en güvenilir ve en değerli 22. inci markası olarak kayıtlara geçmiş bulunmaktadır. Şirketlerin farklı programlamalara açık olmasını, pratik ve daha yüksek verim elde edilecek olan yolları görmesi, cesaretli kararların elde edilmesi adına ciddi gözlemcilik sonucunda elde edilen fikirler gibi birçok zenginliği içinde bulunduran çözümleme yazılımı olarak işlem görmekte şirket büyümesini arttırmak amacı ile kullanılmaktadır.

 

 Sap eğitimi nasıl olur?

 

            2001 yılında Türkiye´de hizmet hayatına girmiş bulunan marka satış, pazarlama, veri analizi ve çözüm ortaklığı alanlarında çalışmaktadır. Sap eğitimi konusunda geniş çaplı sistematik bir deneyime sahip olmamızdan kaynaklı olarak bu sektör içerisindeki gerekli duyulan tüm eğitimleri alanında bilgi seviyesini aşmış olan akademisyenlerimiz ortaklığında gerçekleştirmekte yazılım ve raporlama gibi teknolojinin en geniş ağının sınırlarını zorlamak adına detaylı çalışmalar yürütmekteyiz.

 

 Eğitim sonucunda elde edilecek avantajlar

 

            Emeklerinizin farkındalığı ve zamanın değerli oluşunun bilincinden yola çıkarak markamızın güvencesi altında sizlerin daha hızlı büyümesi adına çalışmakta bununla birlikte sap eğitimi alanında sunmakta olduğumuz farklar neticesinde sap danışmanı ünvanına sahip olmanız anlamında sizlere yol göstermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

 

             Tüm detayları ve incelikleri birlikte sunmakta olduğumuz eğitimlerimiz sonucunda gerekli görülen puanı almanız halinde gün geçtikçe yaygınlaşmakta olan sap dünyasına katılmanızı sağlamış bulunmanın yanında talebi hızla artmakta olan sap danışmanlığı mesleği zamanı kaliteli kullanmanızı sağlamaktayız.

 

 Haberin Kaynağı " "
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar

HIZLI MENÜ


Gemlik Devlet Hastanesi

Yazarlar
 
gemlikspor
gemlikspor
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...
satılık

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)