Seri İlan
Kategori: Yok
Video Galeri

Gösterim: 17557
Foto Galeri

İzlenme: 228986
 

Gemlik Foto

 
 
Şehit Cemal İlköğretim Okulu'ndan örnek proje
25 Subat 2011, Cuma  22:22 Karakter Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kayıtlı Reklam Yok
Şehit Cemal İlköğretim Okulu idareci, öğretmen, veli ve öğrencileri örnek bir projeye daha imza attılar. Düzenlenen bu projeyle öğrencilerin ve velilerin her akşam 20.00 ile 21.00 saatleri arasında kitap okuması amaçlanıyor. Okul Müdürü Turgay SELÇUK bu projenin aileler ve veliler arasında yerleştirilmesi için haftada iki gün öğrenci velilerine ziyaret yapılacağını belirterek bu proje ile aileler ve öğretmenlerin kaynaştırılmasının yanında öğrencilere ve ailelere kitap okuma alışkanlığının kazandırılmasının amaçlandığını belirtti.
Turgay SELÇUK; günümüzde televizyon, internet gibi araçların okuma alışkanlığını azaltmasının yanında aile içi iletişimi de engellediğini belirterek bu projenin amacı sadece okuma alışkanlığı kazandırmak değil, aynı zamanda aile içi iletişimi de güçlendirmektir dedi.

Şehit Cemal İlköğretim Okulu öğretmen ve öğrencileri bu amaçla ilk ziyareti okul aile birliği başkanı Ali AYDI?nın evine düzenlediler. Okul Aile birliği başkanı Ali AYDI?da okul olarak böyle bir projenin başlatılmasından veliler ve şahsı adına mutluluk duyduğunu belirterek; projenin devamlı olması dileğinde bulundu.
Turgay SELÇUK amaçlarının bu proje dahilinde tüm velilerin evlerini ziyaret etmek olduğunu, kendilerine evlerini açan velilere de ayrıca teşekkür ettiğini belirterek sözlerini tamamladı.


Haberin Kaynağı " "
yVOqrfVSmBki
Gönderen: GxwievySFh
Recorded Delivery [a href=" http://www.slipnsliderecords.net/profile/Russianpreteenmodles "]pre teen little russians[/a] If I were him, I'd give some serious thought to tying HER up, face down, and licking and fucking that deliciously looking ass! That's some nice ass cheeks, little lady.
27 Temmuz 2013, Cumartesi 12:23
fuLFTtweFl
Gönderen: ThmJXAGXdVmVzXAAF
We were at school together <a href=" http://marcianitosverdes.haaan.com ">buy zoloft cheap</a> are continued indefinitely. Otherwise, they are stopped during the first week after
01 Ekim 2012, Pazar 13:38
Kategoriye Ait Manşet Haber Yok
 
Haber  Video Foto İlanlar
 


Kayıtlı Reklam Bulunamadı


Kayıtlı Reklam Bulunamadı
Röportaj
Uzun bir aradan sonra röportaj köşe mizde yine sizlerle beraberiz. Bugün köşemize; 'Yağmur Çiselerken, ...


Kayıtlı Reklam Bulunamadı

Beşiktaş Siemens Servisi - - kadıköy bosch servisi

Gemlik Körfez Gazetesi
Sahibi: Kadri GÜLER Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Serap GÜLER  /   Adres. İstiklal Cad. Bora Sok. No: 3/B Tel: 513 96 83 Fax: 513 35 95 Gemlik / Bursa
Tüm Haklari Saklidir. sitemizdeki haberlerin kaynak gösterilmeden yayınlanması yasaktır 
Web Tasarım : Gemlik Web Tasarım (Gemlikweb)